Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
  • ŁAŃCUCHY.NETZakład Wyrobów Metalowych - Łańcuchy Ogniwowe

  • E-mail:biuro@lancuchy.net
  • Telefon+48 12 272 88 10
  • Godziny działania sklepupon-pt 8.00-17.00
    sobota 8.00-13.00
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Strona www.lancuchy.net przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Nie prowadzimy sprzedaży dla osób prywatnych.

 

ZAMÓWIENIA

Realizujemy zamówienia powyżej 150 zł netto. Zastrzegamy sobie możliwość skorygowania ilości zamawianego towaru, do ilości minimalnej lub do pełnego opakowania. Otrzymany mail zwrotny z potwierdzeniem zamówienia nie jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji, a podana w treści wartość zamówienia może się zmienić w związku z występującymi brakami, dodatkowymi kosztami wysyłki, czy udzielonymi rabatami. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest faktura pro-forma przesłana przez pracowników biura handlowego.


DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Przy zamówieniach powyżej 600,00 zł netto towar wysyłamy na własny koszt (maksymalnie 2 paczki). Przy zamówieniach poniżej 600,00 zł netto proponujemy tanie, ekspresowe przesyłki w cenie 15,00 zł (20,00 zł pobranie) za każdą paczkę do 30 kg. Zawsze staramy się pakować towar tak, aby ograniczyć koszty wysyłki.

Do towarów o dużych gabarytach lub szczególnie ciężkich/lekkich/długich doliczamy dodatkowe koszty. Koszty te mogą nie być widoczne podczas składania zamówienia on-line.

Dostawca zastrzega sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość okresowego występowania opóźnień w realizacji zamówień.

 

REKLAMACJE DOSTAWY

Wszelkie zgłoszenia dotyczące niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.
Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić w biurze BOK, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją inną niż DB Schenker.


ZDJĘCIA

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane zdjęcia były aktualne, należy jednak pamiętać, że są to zdjęcia poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. Nie stanowi to jednak podstawy do reklamacji.

Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody stanowi naruszenie prawa.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu